Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Європі існує загроза нової гонки озброєнь – Штайнмаєр

За словами міністра закордонних справ Німеччини, "питання війни і миру" повернулося на континент.

Агресія РФ проти України повернула "питання війни і миру" на Європейський континент.

Про це він заявив у інтерв'ю газеті Die Welt.

"Безпека в Європі перебуває під загрозою", - наголосив Штайнмаєр.

За його словами, після анексії Росією Криму та невирішеного конфлікту на сході України "питання війни і миру повернулися до нашого континенту", а також виникла загроза "нової гонки озброєнь".

Також Штайнмаєр запевнив, що виступає "з багатьма іншими європейськими міністрами закордонних справ за перезапуск контролю над озброєннями", оскільки це є "надійним засобом прозорості, уникнення ризиків і побудови довіри".

"Ми закликаємо всі країни, що відповідають за безпеку Європи, підтримати цю ініціативу і приєднатися до діалогу про контроль над озброєннями", - підкреслив очільник МЗС Німеччини.

Нагадаємо, раніше третій комітет Генеральної асамблеї ООН схвалив українську резолюцію щодо прав людини в окупованому Криму. За резолюцію проголосували 73 країни, 76 утрималися, 23 були проти, серед останніх – Росія і Білорусь. Резолюція підтверджує територіальну цілісність України, невизнання анексії Криму, закликає Росію надати безперешкодний доступ для моніторингу ситуації з правами людини на окупованому півострові. Уперше в документах ООН Росія називається державою-окупантом, а АР Крим i Севастополь тимчасово окупованою територією.

Залиште свій коментар

Вибір редакції