У Євросоюзі розповіли, чого очікують від виборів президента-2019 в Україні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За виборами спостерігатимуть понад 2 тисячі міжнародних спостерігачів.

Вибори президента, заплановані на 31 березня, мають підтвердити та зміцнити демократію в Україні.

Про це заявив голова представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі, пише УНІАН.

"Ми очікуємо, що отримаємо конкурентні вибори, і в нас немає причини думати, що ситуація буде інакшою, оскільки зараз, за два дні до першого туру, ніхто не знає, хто пройде далі, і ніхто не знає, хто виграє ці вибори. Це є свідченням, що Україна сьогодні є демократичною країною", - наголосив він.

За словами Мінгареллі, за виборами в Україні спостерігатимуть понад 2 тисячі міжнародних спостерігачів.

"Я впевнений, що ці спостерігачі будуть спроможними зупинити будь-які можливі порушення, аби 21 квітня ввечері ми мали президента, який дійсно представлятиме прагнення, волю і вибір більшості українських громадян. Український народ заслуговує на демократичні вибори. І ми маємо забезпечити, щоби ці вибори підтвердили та зміцнили демократичний характер України", - зазначив посол ЄС.

Окремо Мінгареллі запевнив, що також спостерігачі будуть працювати на Донбасі.

"Вони будуть скрізь. Ми матимемо спостерігачів скрізь в Україні", - резюмував він.

Нагадаємо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська кампанія. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року. Про кандидатів, які візьмуть участь у президентських перегонах, читайте за посиланням. Також ТСН.ua пропонує ознайомитися з їхніми деклараціями за 2017 рік, а ще зробив великий спецпроект, де максимально просто і з гумором відповідає на найпопулярніші питання щодо виборів.

Зазначимо, 31 березня, у День виборів нового президента України, ТСН проведе 7-годинний марафон.

Марафон розпочне Марічка Падалко інформаційними випусками о 12.00 та 15.00 зі студії ТСН. О 18.00 про поточну ситуацію повідомить Юлія Бориско. А о 19.30 розпочнеться спецвипуск "Вибір країни", який вестимуть одразу троє ведучих.

Він триватиме в ефірі "1+1" до 21.30, після чого продовжиться на інтернет-майданчиках ТСН – в YouTube та Facebook, а після завершення шоу "Голос країни" знову повернеться в ТБ-ефір і транслюватиметься до 01.00.

Протягом усього дня команда ТСН розповідатиме про ситуацію на виборчих дільницях, порушеннях під час голосування, чергуватиме у штабах кандидатів президентів та покаже їхню реакцію на поточні результати. Кореспонденти ТСН працюватимуть у всіх регіонах України, а також за кордоном – у Вашингтоні, Берліні та Брюсселі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції