Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Євросоюзі схвалили новий план дій з Україною на найближчі чотири роки

Документ дістав згоду від комітету міністрів Ради Європи.

Європейський союз затвердив план дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки. Про це повідомляє постійне представництво України при Раді Європи на власній сторінці в соцмережі Facebook..

Цей документ буде стратегічним у стосунках України з Радою Європи протягом найближчих чотирьох років. "Ключовими партнерами з української сторони є центральні та місцеві органи державної влади і неурядові організації. Розрахунковий бюджет плану дій становить 29,5 млн. євро, у фінансуванні якого вже беруть участь Швейцарія, Норвегія, Данія, Швеція, Нідерланди, Ірландія, Чехія, Литва, Угорщина, Ліхтенштейн та Європейський Союз", - повідомляє представництво нашої держави при Раді Європи.

Відео45 мільйонів євро на реформи протягом наступних трьох років виділить Україні Рада Європи

Планом передбачено підтримку реформ, які врегульовують українське законодавства з європейськими стандартами. У документі також ідеться про допомогу змінам у судовому устрої, реформі правоохоронних органів, виконання рішень судів, децентралізації влади та боротьби з корупцією. "Окрему увагу буде приділено захисту прав внутрішньо переміщених осіб та питанням безпеки журналістів", - обіцяють дипломати.

"Ухвалення плану дій символічно відбулося у дні, коли Україна з сумом відзначає четверту річницю загибелі Небесної Сотні та початку російської агресії. Але сьогодні маємо дивитися вперед і використовувати можливості плану дій для здійснення реформ та європейської інтеграції. З нашої ініціативи новий план дій Ради Європи для України сприятиме виконанню Угоди про асоціацію з ЄС. Сильна успішна Україна буде найкращою присвятою героям Революції Гідності та війни з Росією", - відзначив постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба.

Залиште свій коментар

Вибір редакції