Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Євросоюзі заявили, що очікують від РФ належного лікування Сенцова у зв’язку з погіршенням здоров’я

Речниця ЄС Майя Косьянчич відреагувала на погіршення стану здоров’я українця.

Євросоюз очікує від російської влади надання українському політв’язню, режисеру Олегу Сенцову необхідного лікування та звільнення усіх незаконно затриманих громадян України.

Про це йдеться у заяві речниці Євросоюзу із закордонних справ і політики безпеки Майї Косьянчич, яка розміщена на офіційному сайті ЄС.

"Стан здоров'я пана Сенцова, як повідомляється, швидко погіршується. Ми очікуємо від Росії відповідного лікування в інституційній медичній установі відповідно до попереднього рішення Європейського суду з прав людини від 25 липня", - наголошує вона.

Як зазначає Косьянчич, Європейський Союз очікує, що на Кримському півострові дотримуватимуться міжнародних стандартів в сфері прав людини, а "всі незаконно затримані в Росії та на Кримському півострові громадяни України будуть звільнені негайно".

ВідеоОстання інформація по справі Олега Сенцова - пряме включення з кореспондентом Романом Цимбалюком

У російській в'язниці вже 89-й день голодує український режисер Олег Сенцов. Напередодні уповноважена з прав людини Людмила Денісова отримала його фото від своєї колеги з Росії. Режисер сам дозволив оприлюднити свої світлини. Сказав, що розуміє: люди хвилюються за нього. А просто зараз у нас є змога поспілкуватися з кореспондентом УНІАН у Російській федерації Романом Цимбалюком, який збирає всі дані з цього приводу. 

Остання інформація по справі Олега Сенцова - пряме включення з кореспондентом Романом Цимбалюком

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Сенцов відмовився просити Путіна помилування. За даними його адвоката, у нього дуже низький пульс, анемія та проблеми із серцем, але від голодування відмовлятися він не збирається. Режисер схуд на 30 кілограмів.

Вибір редакції