Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Зеленського хочуть ліквідувати військову прокуратуру

У роботі військової прокуратури можуть відбутися зміни.

Заступник глави Офісу президента Руслан Рябошапка заявив, що не бачить необхідності у функціонуванні в Україні військової прокуратури і військової юстиції.

Зокрема, в інтерв'ю 24 Каналу, він розповів, що головний військовий прокурор Анатолій Матіос наполягає на створенні військової вертикалі, не лише військової прокуратури, а й військових судів, військової юстиції. Проте, представник Зеленського переконаний, що у цьому немає потреби.

"Я завжди був опонентом і військових судів, і військової юстиції як системи загалом. Не думаю, що в цьому є необхідність. Можливо, військова прокуратура буде теж однією з тих сфер, які підлягатимуть змінам", - підсумував Рябошапка.

Водночас, відповідаючи на уточнення, зміни у військовій прокуратурі чи у факті її існування, Рябошапка уточнив, що не бачить "необхідності в існуванні військової прокуратури".

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський повідомив, що заступник глави Офісу президента України Руслан Рябошапка розглядається як один із кандидатів на посаду генпрокурора України

Як відомо, генпрокурор Юрій Луценко пішов у відпустку.  Президент Володимир Зеленський під час виступу в штабі партії "Слуга народу" після оголошення результатів екзитполів розповів, хто може стати новим очільником Генеральної прокуратури України. 

"Точно не на "Лу" починається", – зазначив президент у відповідь на запитання журналістів. 

До цього Зеленський знайшов причину для звільнення Луценка і вніс подання до Ради. Згідно з проєктом постанови щодо звільнення генпрокурора, "Луценко Юрій Віталійович не відповідає встановленим Законом України "Про прокуратуру" вимогам до Генерального прокурора України, а тому не може перебувати на цій посаді, а його призначення на посаду відбулось із порушенням Конституції України та Закону України "Про прокуратуру".  

ВідеоЛуценко відреагував на пропозицію Кучми про зняття економічної блокади з ОРДЛО

Обмін військовополоненими та відновлення режиму тиші - основні питання Мінської зустрічі. Після восьмимісячної перерви відбулося перше засідання групи у складі представників України, Росії і ОБСЄ.  

Луценко відреагував на пропозицію Кучми про зняття економічної блокади з ОРДЛО

Залиште свій коментар

Вибір редакції