У Зеленського хочуть скликати Раду на позачергову сесію перед виборами

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Засідання має відбутися 18 липня.

Радник президента України Руслан Рябошапка заявив, що на четвер, 18 липня, скликати позачергову сесію парламенту для ухвалення законодавства про підсудність Вищого антикорупційного суду.

Про це він заявив під час форуму "Встановлення справедливості – Порядок денний для майбутнього парламенту" 16 липня, передає УНІАН.

”Зараз ми плануємо вже на четвер скликати позачергову сесію парламенту. Ми будемо вимагати від парламенту прийняти законодавство, яке дасть працювати ефективно Вищому антикорупційному суду. Ми будемо вимагати від парламенту прийняти закон про незаконне збагачення”, - заявив Рябошапка.

Крім того, за його словами, є ще кілька ініціатив, які необхідно ухвалити ще цим складом парламенту.

”Очевидно, що в людей у головах уже вибори. Але вони повинні виконати свій обов`язок до кінця. Перед країною, не перед нами”, - сказав Рябошапка.

Нагадаємо, 7 липня Зеленський обговорив проблеми з початком роботи Антикорупційного суду з головою Верховного Суду Валентиною Данішевською та головою Вищого антикорупційного суду Оленою Танасевич. Початок роботи запланований 5 вересня, втім зараз є проблеми з приміщенням та робочими місцями для суддів. Приміщення суду оснащуються сучасними засобами для гарантування особистої безпеки суддів та збереження документації. Також Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду та судові палати Вищого антикорупційного суду не можуть розміщуватися в одній будівлі, зокрема разом з іншими судами та їхніми апаратами.

ВідеоЗ другої спроби: головою Вищого Антикорупційного суду стала Олена Танасевич 

Вона працювала суддею у невеличкому містечку, але є дружиною гривневого мільйонера. Її чоловік - власник трьох  фірм, одна з них, яка займається альтернативною енергетикою, - у спільній власності з дружиною. Суддею  Олена Танасевич працює сім років.  

З другої спроби: головою Вищого Антикорупційного суду стала Олена Танасевич 

Залиште свій коментар

Вибір редакції