У Зеленського назвали дві причини, чому засекретили план дій для закінчення війни на Донбасі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У президента хочуть узгодити "дорожню карту" з партнерами.

"Дорожню карту" проведення переговорів та закінчення війни на Донбасі у президента України Володимира Зеленського не оприлюднюють, через можливі загрози зриву перемовин та через те, що хочуть погодити її з європейськими партнерами.

Про це під час брифінгу 6 червня розповіла прессекретарка президента Юлія Мендель.

"Ми поки не робимо "дорожню карту" публічною з двох причин. Перша – те, що вже були інциденти, коли інформація була напередодні й ініціативи президента блокувалися. Тому не оприлюднення зараз цієї дорожньої карти є питанням безпеки. З другого боку, ми хочемо узгодити дорожню карту з нашими європейськими партнерами і до 19 червня ми не хотіли б публікувати її. Однак, є два основні питання в цій дорожній карті – припинення вогню та повернення полонених", – сказала вона.

Нагадаємо, 5 червня, після півторамісячної перерви в Мінську відбулися чергові переговори щодо ситуації на українському Донбасі.

Очільник української делегації в Тристоронній контактній групі, другий президент України Леонід Кучма запропонував прописати в угоді щодо режиму тиші на Донбасі пункт "не стріляти у відповідь" та зупинити економічну блокаду Донбасу.

Зазначимо, Кучма озвучив позицію президента України Володимира Зеленського. "На засіданні Тристоронньої контактної групи я висловив ті побажання, які почув від президента", - сказав він.

Політики різко розкритикували озвучені Кучмою ідеї на мінських перемовинах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції