Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Зеленського оголосили фейком скликання прихильників під стіни ВР

Мітингу на підтримку переможця виборів не планується.

Інформація про проведення мітингу прихильниками Володимира Зеленського не відповідає дійсності. Про це повідомляється на сторінці "Команда Зеленського" у Facebook.

Кожного дня ми зустрічаємо велику кількість фейкових новин, неофіційних акаунтів тощо. Говоримо вам, що Команда...

Опубліковано Команда Зеленского Понеділок, 6 травня 2019 р.

"Команда Зеленського чи партія "Слуга народу" не збирає жодних мітингів чи зустрічей! Всю інформацію ми надаємо лише в офіційних зверненнях та лише на офіційних сторінках", - наголосили представники кандидата-переможця та закликали боротися з фейками.

ВідеоТреба вже працювати: Зеленський наполягає на проведенні інавгурації 19 травня

Незгодних з результатами виборів немає: без ніяких оскаржень з боку опонентів президентом України обрано Володимира Зеленського. За нього віддали свої голоси понад 73% виборців, що прийшли на дільниці. Державний апарат дотримався усіх легітимних процедур для визнання Зеленського обраним президентом України. Щоби закінчити формальності, йому залишилося присягнути на вірність українському народові та набути повноважень - це усе називається інавгурацією. Довкола дати урочистої події точилися суперечки цих днів. Чи домовились – далі в політичному огляді.    

Треба вже працювати: Зеленський наполягає на проведенні інавгурації 19 травня

"Більш того, ми просимо не організовувати такі зустрічі! Адже вони є незаконними та, повторюємо, неофіційними! А значить їх створення та участь несе за собою відповідальність перед законом! А у разі, коли ви знаходите схожі новини, ми радимо не звертати на них уваги!", - пояснили в команді Зеленського.

Раніше повідомлялося, що обраний президент України Володимир Зеленський наполягає на тому, що інавгурацію слід провести саме 19 травня. Відповідне звернення він адресував голові парламенту Андрію Парубію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції