У Зеленського оприлюднили позицію щодо інтеграції України до НАТО та виборів на Донбасі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також спікер передвиборного штабу пояснив, чи продовжуватиме Зеленський Мінський процес щодо питання Донбасу та Криму.

Україна "давно зробила цивілізаційний вибір" щодо інтеграції України до НАТО.

Про це заявив спікер передвиборного штабу кандидата в президенти України Володимира Зеленського Дмитро Разумков, пише "Інтерфакс-Україна".

"Він (вибір - прим.ред.) був підтверджений 2014 року загибеллю людей на Майдані під час Революції Гідності, він підтверджується тим, що українська армія відстоює наш суверенітет на сході країни, але це ще важкий шлях, який нам належить пройти", - наголосив він під час виступу на третьому форумі українських лібералів "Люди Важливі".

Також Разумков закликав політиків не спекулювати на цьому питанні.

"Якщо ми говоримо про інтеграцію до Північноатлантичного альянсу - так, це дійсно важливо і, на жаль, чи, на щастя, іншої альтернативи руху України в цьому напрямку немає", - додав він.

Окрім цього представник штабу Зеленського запевнив, що єдиним шляхом вирішення конфлікту на Донбасі є спільні дії України та міжнародних партнерів, в першу чергу дипломатичним шляхом, проте повернення окупованих територій Донбасу і Криму має відбуватися винятково на умовах України.

"Що стосується війни на Сході і Мінських угод, дійсно, "Мінськ" - не ідеальний, із ним багато питань, і протягом багатьох місяців це питання буксує, але, на жаль, ніхто не може запропонувати іншої альтернативи. До Мінського процесу прив'язані всі ці санкції, які нині діють відносно Російської Федерації, і поміняти весь цей процес буде дуже важко", - додав він.

Водночас Разумков зазначив, що попри недосконалість Мінський процес є цілком прийнятним.

"Інше питання, що Росія все, як завжди, намагається перевернути з ніг на голову і піти в зворотному порядку - спочатку провівши вибори. Це можна назвати як завгодно, але провести сьогодні демократичний процес на окупованій території - просто неможливо", - наголосив він.

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Увечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За даними обробки 100% електроних протоколів ЦВК Зеленський набрав 30,24%, а Порошенко - 15,95%  голосів виборців. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента. 

Детальніше у нашій інтерактивній хроніці: 

Залиште свій коментар

Вибір редакції