У Зеленського пообіцяли коментар обраного президента про можливий розпуск Ради за однієї умови

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Команда опублікувала відео із опитування перехожих з цього питання.

Команда Зеленського опублікувала відео про розпуск Верховної Ради і пообіцяла, що Зеленський "зверне на нього увагу", якщо відеозапис набере мільйон переглядів.

Відео опубліковане на сторінці Команда Зеленського у Facebook.

"Руслан Ханумак записав перше питання, що є одним з головних на "порядку денному" громадян України: розпуск Верховної Ради. Якщо вас хвилює це питання — дивитесь відео, надсилаєте своїм друзям, знайомим, ділитесь на своїх сторінках. Коли відео набере 1 000 000 переглядів — Володимир Олександрович особисто зверне на нього увагу", - обіцяють у пості.

На відео у перехожих на вулиці запитують, чи потрібно, на їхню думку, розпускати Верховну Раду. Більшість показаних людей підтримують розпуск.

Також автор ролика стверджує, що Верховній Раді довіряють лише 4% громадян, до яких входять самі депутати та їхні родичі.

Раніше Зеленський заявив: "Всі хочуть послухати, будемо ми розпускати парламент чи ні. Зарано про це говорити. Ще немає повноважень. Як тільки у мене будуть повноваження, ви отримаєте відповідь".

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Ввечері того ж дня з'явилися перші результати екзит-полів. Відповідно до Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%. 

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу. Після оприлюднення даних екзит-полів, Зеленський дав дати першу прес-конференцію, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську.

23 квітня ЦВК оприлюднила результати обробки 100% електронних бюлетенів. Відповідно до них, Володимир Зеленський отримав більшість голосів майже у всіх регіонах України і набрав 73.22% голосів. Чинний очільник держави Петро Порошенко опинився на другому місці - за нього проголосували 24.45% виборців.  30 квітня Центральна виборча комісія офіційно оголосила результати другого туру президентських виборів та визнала Зеленського обраним президентом України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції