У Зеленського повідомили, як планують боротися з корупцією

Дата публікації
Перегляди
29к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Зеленського повідомили, як планують боротися з корупцією

Фото: Команда Зеленського

Команда кандидата в президенти оприлюднила свої дії щодо подолання корупції.

Команда кандидата в президенти Володимира Зеленського у Telegram повідомила, що одним з пунктів його програми є розбір антикорупційної системи.

Покарання за корупцію має перевищувати усі можливі вигоди від неї, йдеться у повідомленні. Команда Зеленського, у разі перемоги у другому турі виборів, планує залучити громадян до викривання корупції через винагороди.

Для протидії корупції пропонують скасувати недоторканність і перенести "державу у смартфон", зокрема, створити максимальну кількість послуг бізнесу в електронному вигляді.

Команда Володимира Зеленського пропонує створити Вищий економічний суд.  "Забезпечити реальну незалежність всієї ланки антикорупційних органів. Саме тому антикорупційні органи мають формуватись через незалежні міжнародні конкурсні комісії", - йдеться у повідомленні. Через незалежну міжнародну комісію також пропонують формувати силові структури, яких позбавлять розслідування економічних і фінансових злочинів. Натомість рекомендують звертатися до західних правоохоронців з проханням розпочати антикорупційні розслідування проти українських корупціонерів, яких виявили українські антикорупційні органи.

Крім того, пропонується максимально декриміналізувати економічну діяльність: карати економічно та адміністративно за економічні порушення, і карати посадових осіб, які висувають штучні претензії до бізнесу.

У команді зазначають про необхідність збільшити суворість покарання для державних службовців шляхом підписання згоди на добровільне позбавлення служби і через введення додаткового покарання - конфіскації майна та довічної заборони обіймати державні або місцеві посади.

Як повідомлялося раніше,у команді Зеленського озвучили позицію щодо Донбасу і Криму: Крим окупований, а на Донбасі Росія веде гібридну війну проти України. Вирішувати конфлікт пропонують дипломатичним шляхом. 

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента України. Згідно за результатами підрахунку 100%, до другого туру проходять Володимир Зеленський (30,24%) і Петро Порошенко (15,95%). Тимошенко посіла третє місце з результатом в 13,4%. 

Здали аналізи: кандидати в президенти дотримали слова

Здали аналізи: кандидати в президенти дотримали слова
Наступна публікація