Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Зеленського пояснили, чому обрали фудкорт для спілкування з журналістами

Президент каже, може втомитись, але відповість на всі запитання.

На пресмарафон з президентом України Володимиром Зеленським журналісти почали збиратись близько 9 ранку, за годину до анонсованого початку, йдеться у ТСН.12:00.

Черг з представників медіа біля будівлі фудмаркету, де влаштували спілкування з президентом, не виникло, оскільки кожне видання разом з підтвердженням акредитації отримало вказання часу спілкування з президентом. Як пояснили в Офісі голови держави, такий формат обрали для зручності журналістів.

"Якби ми це робили в залі на 300 людей, то все одно багато не змогли б поставити свої запитання. А так президент поспілкується з кожним. Тому такий формат", - пояснив заступник керівника ОП Кирило Тимошенко.

Сам Зеленський у перерві марафону розповів ТСН, що готовий до ще восьми годин спілкування, але може і втомитись.

"Я буду говорити, будемо говорити, а що робити. Мені цікаво, коли цікаві питання. Але, можу бути і втомленим, але ж я пообіцяв", - прокоментував Зеленський.

Все, про що встигли поспілкуватись журналісти з президентом, читайте на ТСН.ua та дивіться прямий ефір:  Великий пресмарафон Зеленського. Текстова та онлайн-трансляції

Відео Марафон запитань: вже третю годину Зеленський спілкується з журналістами

Президент запланував впродовж всього робочого дня відповідати на запитання журналістів. Спочатку представники ЗМІ були спантеличені новим форматом спілкування і місцем проведення, а потім і відмовами в акредитації окремим журналістам, пізніше кільком запрошення  таки надіслали.  

Марафон запитань: вже третю годину Зеленський спілкується з журналістами

Залиште свій коментар

Вибір редакції