У Зеленського пропонують вже зараз розпочати консультації з урядом щодо опалювального сезону

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Команда новообраного президента України готова розпочати консультації з Кабміном.

Команда новообраного Президента України Володимира Зеленського заявила про готовність до консультацій з урядом для ухвалення рішень, які забезпечать тепло в оселях українців узимку.

Про це повідомили у прес-службі ЗеКоманди.

У Зеленського зазначили, що для достатньої кількості газу в опалювальний сезон, ним потрібно запасатися вже зараз, коли ціна на паливо значно нижча. Крім того, необхідно мати надійні джерела поставок, особливо на тлі того, що досі не визначені умови постачання газу з Росії до ЄС через Україну від 1 січня 2020 року. 

"Ми розраховуємо на співпрацю з урядом і втілення виважених і вчасних рішень, узгоджених з ЄС, США та іншими партнерами. Спільними зусиллями забезпечимо достатню для домівок українців кількість газу. Україна гарантує надійне транспортування газу за європейськими правилами, однак для цього потрібно створити незалежного оператора ГТС. Цей процес буде завершений у поточному році, але не за будь-яку ціну і не в інтересах окремих політичних сил", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Ввечері того ж дня з'явилися перші результати екзит-полів. Відповідно до Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%. 

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу. Після оприлюднення даних екзит-полів, Зеленський дав дати першу прес-конференцію, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську.

23 квітня ЦВК оприлюднила результати обробки 100% електронних бюлетенів. Відповідно до них, Володимир Зеленський отримав більшість голосів майже у всіх регіонах України і набрав 73.22% голосів. Чинний очільник держави Петро Порошенко опинився на другому місці - за нього проголосували 24.45% виборців.  30 квітня Центральна виборча комісія офіційно оголосила результати другого туру президентських виборів та визнала Зеленського обраним президентом України.

Верховна Рада України 16 травня ухвалила рішення про дату інавгурації президента. Урочистості відбудуться в понеділок 20 квітня о 10 годині.

ВідеоКоманда Зеленського незадоволена затвердженою датою інавгурації

Адже 20 травня - це понеділок. Тож урочисті заходи можуть спричинити транспортний колапс у столиці. Крім того, на 19 число уже встигли запросити гостей. На понеділок вони можуть не приїхати. Дмитро Разумков, радник обраного президента, наголосив, що депутати з Блоку Петра Порошенка обіцяли проголосувати за будь-яку дату інавгурації. Однак деякі з них за запропоновану Зеленським дату не проголосували.    

Команда Зеленського незадоволена затвердженою датою інавгурації

Залиште свій коментар

Вибір редакції