Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Зеленського розказали, коли покажуть декларацію про доходи

Він не оприлюднить декларацію до другого туру виборів.

Кандидат у президенти Володимир Зеленський не покаже свою декларацію про доходи за минулий рік до другого туру виборів, повідомили в організації "Чесно"

"Декларація Володимира Зеленського за 2018 рік буде подана у межах строків, встановлених чинним законодавством, та оприлюднена у відповідності до чинного законодавства", - відповіли у прес-службі Зеленського на листа активістів громадського руху "Чесно".

До слова, активісти закликали усіх кандидатів на пост президента оприлюднити свої декларації про доходи за місяць до голосування. Відгукнулися лише Ігор Шевченко і Руслан Кошулинський.

Як повідомлялося раніше, рух "Чесно" закликали кандидата у президенти Володимира Зеленського оприлюднити декларацію про доходи за 2018 рік.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента України. До другого туру пройшли Володимир Зеленський з 30,24% і Петро Порошенко - 15,95%. Тимошенко зайняла третє місце з результатом в 13,4%.

3 квітня кандидат у президенти, Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Крім того, він заявив, що кандидати повинні обов'язково пройти медичну експертизу і довести, що серед них немає ні алкоголіків, ні наркоманів. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів.

4 квітня Петро Порошенко погодився перед дебатами пройти медичне обстеження разом із Володимиром Зеленським у медпункті НСК "Олімпійський". Зеленський від пропозиції відмовився, і вирішив здавати аналізи у лабораторії "Eurolab".

5 квітня обидва кандидати у президенти здали аналізи на вміст в крові алкогольних або наркотичних речовин: Зеленський о 8:00 в "Eurolab", Порошенко – о 9:00 - в НСК "Олімпійський".

ВідеоКличко порадив кандидатам у президенти, де ліпше здавати аналізи

Результати аналізів кандидатів в президенти будуть неточними. Так вважають  спортсмени, які здають проби на допінг. А Володимир Кличко навіть пропонує кандидатам допомогти здати аналізи в одній з найкращих лабораторій - Всесвітній антидопінговій агенції. В Україні таких авторитетних закладів немає. Що можна дізнатися з тестів та аналізів в українських клініках – далі в сюжеті.  

Кличко порадив кандидатам у президенти, де ліпше здавати аналізи

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції