У Зеленського спростували присутність у команді екс-голови "Нафтогаза" Дубини

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Зеленського спростували присутність у команді екс-голови "Нафтогаза" Дубини

olex-kurinniy.livejournal.com

Він ніколи не був членом команди.

Прес-служба Володимира Зеленського спростувала присутність екс-голова правління НАК "Нафтогаз України" та  екс- віце-прем'єра України Олега Дубини в команді кандидата у президенти України. Про це йдеться у прес-релізі, опублікованому у четвер, 18 квітня.

Зазначається, що "команда Володимира Зеленського не залучала ніяких лобістських компаній або агентств для організації візиту нашого представника в США. В нас немає контракту з компанією "Сигнал Груп".

Також, команда Зеленського уточнює, що "Олег Дубина, колишній перший віце-прем'єр України й екс-глава "Нафтогазу", ніколи не був і не є членом команди Володимира Зеленського".

"Принципова позиція Володимира Зеленського, яку він задекларував на початку кампанії і яка є ключовою в підході стосовно кадрових питань, полягає в тому, що ніяких підкилимових домовленостей, обіцянок і роздачі майбутніх посад, портфелів і місць у списках кулуарно, в таємниці від суспільства ми не вели, не ведемо і вести не будемо. Саме ця позиція відрізняє нас від представників "старих" політичних еліт", - уточнили у прес-службі.

Як відомо, днями у ЗМІ з'явилась інформація про участь Дубини у команді Зеленського. Варто зазначити, що у 2009 році саме він підписав скандальні контракти з "Газпромом".

Коаліції із екс-регіоналами та чинним президентом не буде - Зеленський

Коаліції із екс-регіоналами та чинним президентом не буде - Зеленський
Наступна публікація