Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Зеленського попросили вибачення за "даунів" і "олігофренів" у "Слузі народу"

Слова вживалися у третьому сезоні серіалу.

Автори серіалу "Слуга народу" студії "Квартал 95" попросили вибачення за слова "олігофрени", "дауни", "дебіли", які вживалися в третьому сезоні серіалу.

Згадані слова лунали не від персонажа Володимира Зеленського, а з вуст основного антигероя Дмитра Сурікова, йдеться на сторінці серіалу в Facebook.

Персонаж Дмитро Суріков – корумпований представник влади, «він втратив спокій і сон в боротьбі за своє чиновницьке крісло. У гонитві за владою такі люди не вибирають слів, а використовують всі засоби, зокрема, брудні, не замислюючись про толерантність і повагу прав всіх громадян», - йдеться у повідомленні.

За словами авторів серіалу, вони "в жодному разі не хотіли образити людей з особливими потребами, їх рідних і близьких". Ми не можемо ігнорувати той факт, що, на жаль, в нашому суспільстві слова" олігофрен", "даун", "дебіл"  "використовуються в негативній конотації. І ця проблема свідчить про існуючу в суспільстві нетерпимість і неприйняття людей з особливими потребами ", - йдеться в повідомленні.

Команда авторів серіалу стверджує, коли писали сценарій, то не могли подумати, що "політичні опоненти Зеленського підуть далі негативного героя серіалу "Слуга народу".

Як повідомлялося раніше, Ірина Геращенко звернулася до Володимира Зеленського з вимогою протягом 24 годин вибачитися перед людьми з синдромом Дауна, людьми з особливими потребами, з іншою сексуальною орієнтацією і за інші нетолерантні висловлювання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції