У Зеленського відреагували на звернення до Міноборони щодо його можливого ухилення від мобілізації

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там чекають офіційної відповіді від Міністерства.

У команді Зеленського не коментують звернення народної депутатки України Тетяни Чорновол до Міністерства оборони стосовного можливого його ухилення від мобілізації 2014 року.

Про це у коментарі "Громадському" повідомила прес-секретарка кандидата Ірина Побєдоносцева.

За її словами, Чорновол надіслала своє звернення і тепер вони чекають на офіційну відповідь від Міністерства оборони.

Вранці 12 квітня у парламенті депутатка поставила це запитання першому заступнику міністра оборони Івану Руснаку.

"У ЗМІ пройшла інформація, що один з кандидатів не готовий брати на себе функції захисника. Йдеться про те, що нібито в 2014 році пан Зеленський відмовився від призову (мобілізації – ред.), тобто відмовився виконувати функції захисника. Тому почути офіційну відповідь на це питання зараз для суспільства надзвичайно важливо", - заявила вона.

Руснак пообіцяв до кінця дня надати відповідь щодо цього звернення.

"Ми сьогодні спробуємо вам надати відповідь на депутатський запит. І всю інформацію викладемо в установленому порядку", - запевнив він.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента України. Через тиждень ЦВК офіційно оголосила результати голосування. Згідно з результатами підрахунку 100% бюлетенів, до другого туру проходять Володимир Зеленський (30,24%) і Петро Порошенко (15,95%). Тимошенко посіла третє місце з результатом в 13,4%. Єдиним регіоном, де вона здобула перемогу, стала Івано-Франківська область. Порошенко переміг у Львівській і Тернопільській областях, Юрій Бойко - у Луганській та Донецькій областях, а Зеленський - у решті.

Зеленський закликав свого опонента провести дебати на НСК "Олімпійський" у Києві. Порошенко на його виклик погодився. У МВС вже заявили про готовність забезпечити порядок на головній спортивній арені столиці

ВідеоПорошенко і Зеленський публічно поговорили телефоном в ток-шоу "Право на владу"

Президент не анонсовано з'явився на ток-шоу, хоча всі попередні програми запрошення він ігнорував. Порошенко в прямому ефірі покликав Зеленського приїхати до студії і поговорити. Той вийшов на телефонний зв'язок і повідомив, що вже перебуває у Парижі, де готується до сьогоднішньої зустрічі із президентом Емануелем Макроном.  

Порошенко і Зеленський публічно поговорили телефоном в ток-шоу "Право на владу"

Залиште свій коментар

Вибір редакції