Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Зеленського виступили за ухвалення закону, який визначить терміни щодо бойовиків "Л/ДНР"

За словами Дмитра Разумкова, слово "повстанці" нібито тричі було знайдено на сайті чинного глави держави.

У передвиборчому штабі кандидата в президенти Володимира Зеленського запропонували закріпити в законодавстві терміни щодо бойовиків, які воюють проти України на Донбасі на боці терористичних "ДНР" і "ЛНР".

Про це заявив спікер виборчого штабу Дмитро Разумков, передає Інтерфакс-Україна.

"Я думаю, було б правильно, щоб такі дефініції були визначені на законодавчому рівні. На жаль, коли на сайті глави держави ми бачимо формулювання "повстанці", як мінімум у трьох випадках, то, напевно, це має право на існування, але особисто я вважаю по-іншому. Я все-таки вважаю, що це бойовики, які воюють за так звані ЛНР і ДНР", - сказав він.

При цьому Разумков зазначив, що слова Зеленського про "повстанців "ДНР", які прозвучали під час дебатів, свідчать про відсутність цензури. "Як було написано ("повстанці "ДНР" і "ЛНР" - Ред.), так і було озвучено", - додав Разумков.

Після голосування 21 квітня Зеленський заявив, що "повстанці "ДНР" і "ЛНР" є "бунтарями, які воюють проти України". Сам Порошенко заявив, що "п'ять років, коли зусиллями депутатів, дипломатичної команди, моїми зусиллями, ми сформували світову міжнародну коаліцію для підтримки України. П'ять років ми доводили світу, що це – російська агресія, що Росія забезпечила пряме вторгнення своїх регулярних збройних сил, і прийшла для того, щоб захопити українську землю і вбивати українців".

Залиште свій коментар

Вибір редакції