Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дебати кандидатів: у Зеленського запропонували провести телеміст між "Олімпійським" та "Суспільним"

Штаби кандидатів так і не дійшли згоди щодо місця та дати дебатів.

Штаби кандидатів у президенти не домовились - Петро Порошенко, як і раніше, чекатиме Володимира Зеленського 14 квітня на НСК "Олімпійський" і 19-го у студії "Суспільного". А Зеленський все ще хоче дебатувати тільки 19-го, і тільки на стадіоні, передає ТСН.

Сьогодні представники обох сторін зустрілись на НСК "Олімпійський", щоб дійти згоди щодо цього питання. Обидві сторони наполягали на раніше озвучених позиціях. Представники Зеленського як альтернативу запропонували зробити телеміст між "Олімпійським" і студією "Суспільного" і дебатувати через прямі включення.

"Ми не міняємо своїх рішень. По-перше, обидва кандидати погодились на дату дебатів 19 квітня, утім інша сторона наполягає на 14 квітня. Якщо нашому опоненту так важливо провести дебати разом з нашим кандидатом і він не хоче, а у нас є стійке враження що він не хоче прийти на дебати 19 квітня на НСК "Олімпійський", то ми пропонуємо провести телеміст між студією у "Суспільному" і НСК "Олімпійський", - зазначив голова виборчого штабу Зеленського Ігор Баканов.

У Порошенка компроміс не прийняли. Якщо Петро Порошенко не прийде 19 квітня на "Олімпійський", дебати все одно відбудуться за кошти з виборчого фонду Зеленського. Перемовини щодо проведення дебатів на стадіоні  із "Олімпійським" вже розпочались. Там підтвердили - готові їх організувати.

"Петро Порошенко підтверджує свою участь у дебатах на НСК "Олімпійський" 14 квітня. Нажаль сьогодні ми почули від представників кандидата Зеленського, що він не готовий, не хоче брати участь у цих дебатах і, на жаль, ми не розуміємо, якого кота в мішку ховають. Що стосується 19-го, то Петро Порошенко обов'язково буде в студії "Суспільного" і будь-які спроби підмінити ці офіційні дебати ми вважаємо спробами, ще раз, ухилитись", - заявив голова фракції БПП Артур Герасимов.

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Увечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За даними обробки 100% електроних протоколів ЦВК Зеленський набрав 30,24%, а Порошенко - 15,95%  голосів виборців. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента. 

Детальніше у нашій інтерактивній хроніці: 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції