Кадиров прокоментував вибори в Україні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зеленський випереджає свого опонента майже втричі.

Лідер Чечні Рамзан Кадиров прокоментував результати другого туру виборів президента України, на яких переміг Володимир Зеленський.

Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

Кадиров сказав, що не знає до якого табору належить Зеленський, але "у нього є можливість подумати і зрозуміти, що Росія може першою протягнути руку допомоги".

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Згідно з даними Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%.

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу.

головні цифри виборів, інфографіка
ТСН.ua

Водночас, сам Зеленський вже встиг дати першу прес-конференцію після оприлюднення даних екзит-полів, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську.

ВідеоПершокурсник, який очолив поліцію міста в Чечні, виявився племінником Кадирова

Інформація про новоспеченого керівника вже з'явилась і на офіційному сайті МВС Росії, що правда довідатися скільки ж років молодому шефу журналісти не змогли - старші за званням підлеглі цього не знають, сам Кадиров-молодший на телефонні дзвінки не відповідає. Юнак пропрацював у поліції лише місяць, а влітку цього року вступив на заочну форму навчання на економічний факультет.

Першокурсник, який очолив поліцію міста в Чечні, виявився племінником Кадирова

Залиште свій коментар

Вибір редакції