Удар по надіях Москви: США не бачать умов для військового співробітництва з РФ

Дата публікації
Удар по надіях Москви: США не бачать умов для військового співробітництва з РФ

Reuters

Перспектива співпраці між американськими і російськими військовими в боротьбі з "Ісламським державою" в Сирії малоймовірна.

Reuters
Міністр оборони США Джеймс Маттіс заявив, що не бачить умов для військового співробітництва з Росією, завдавши удару по надіях Москви налагодити відносини з Вашингтоном після обрання Дональда Трампом президентом.

Про це пише Reuters.

Ця заява є поки що, ймовірно, найбільш чіткою думкою зі боку адміністрації Трампа на те, що перспектива якої-небудь серйозної співпраці між американськими і російськими військовими в боротьбі з "Ісламським державою" в Сирії малоймовірна найближчим часом.

"Ми не в змозі зараз співпрацювати на військовому рівні. Але наші політичні лідери будуть взаємодіяти і намагатимуться знайти точки дотику", - сказав журналістам Маттіс.

Нагадаємо, що всього за кілька годин до виступу Маттіса президент Росії Володимир Путін заявив, що в інтересах обох держав відновити діалог між їхніми спецслужбами.

Американські спецслужби, однак, висловлюють застереження щодо Росії, звинувативши Москву в розв'язуванні кампанії кібератак проти Демократичної партії, спрямованої на допомогу Трампу в перемозі на виборах 8 листопада.

Нагадаємо, що заступник міністра оборони США Боб Ворк зустрівся з українським міністром закордонних справ Павлом Климкином в Пентагоні.

Обидва чиновники обговорили недавню ескалацію насильства з боку об'єднаних російсько-сепаратистських сил на сході України, а також зусилля США по наданню допомоги у сфері оборони для поліпшення внутрішніх можливостей оборони України та професіоналізації Збройних сил.

Голова Пентагона заявляє, що США говоритиме з Москвою з позицію сили

Голова Пентагона заявляє, що США говоритиме з Москвою з позицію сили

Наступна публікація