Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Депутат від ОП двічі поцілив у радикала. 

Сьогодні, 14 листопада, народні депутати Олег Ляшко та Юрій Бойко побилися просто під час засідання погоджувальної ради у парламенті.

Радикал звинуватив представника Опозиційного блоку у тому, що той їздить до Москви за інструкціями від російської влади.

"Бойко з Льовочкіним їздять по московських обкомах, інструкції отримують в Кремлі. Інші їздять по брюсельських обкомах... У мене питання до СБУ: чому вони їздять по москвах і досі не в тюрмі", - звинуватив екс-регіоналів лідер Радикальної партії. 

Після цих слів Бойко підвівся з місця та поцілив своєму опонентові у голову. Ляшко назвав Бойка "московською гнидою" та "скотиною", рознімати бійку кинулися інші політики.

Згодом лідер Радикальної партії продовжив свій виступ і знову отримав удар від Бойка.

Нагадаємо, спікер Верховної Ради Андрій Парубій відреагував на конфлікт за участі голови фракції "Опозиційний блок" Юрія Бойка та лідера Радикальної партії Олега Ляшка під час засідання погоджувальної ради. Він висловив думку, що цей інцидент може бути частиною російського плану із дестабілізації ситуації в Україні під назвою "Шатун". 

Відео У Верховній Раді сталась бійка за участі Юрія Бойко та Олега Ляшка

Залиште свій коментар

Вибір редакції