Угорщина не просила РФ допомогти "захистити права" національних меншин в Україні - МЗС

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В Угорщині спростували слова Володіна.

У Міністерстві закордонних справ України відреагували на заяву спікера Держдуми РФ В'ячеслава Володіна,  що нібито парламент Угорщини запропонував Росії об'єднати зусилля для захисту прав національних меншин в Україні.

Про це повідомили у пресслужбі МЗС 3 грудня.

Зазначається, що після цієї інформації посольство України в Будапешті звернулося до угорської сторони для перевірки інформації і отримало відповідь, що, "з огляду на те, що Державні Збори Угорщини не ухвалювали таких заяв, вони ані усно, ані письмово не могли передавати таку інформацію під час угорсько-російських переговорів на рівні парламентів".

"Віримо, що Угорщина, яка як член ЄС і НАТО нас підтримує в протидії російській агресії, не укладатиме альянсів з агресором проти України і також відреагує на появу цієї інформації", - додали в міністерстві.

Нагадаємо, за словами спікера Держдуми РФ В'ячеслава Володіна, парламент Угорщини запропонував Держдумі РФ об'єднати зусилля для захисту прав національних меншин в Україні.

Відео Угорщина все ж зняла накладене напередодні вето на резолюцію НАТО щодо України

У Києві гостюють 30 представників НАТО на чолі з генсеком Єнсом Столтенберґом. Він уже провів засідання комісії Україна-НАТО, виступив у Верховній Раді та поспілкувався тет-а-тет із президентом Володимиром Зеленським. Гарант заявив, що план дій щодо членства в альянсі залишається актуальним для України.    

Угорщина все ж зняла накладене напередодні вето на резолюцію НАТО щодо України

Залиште свій коментар

Вибір редакції