Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Угорщина вирішила вислати українського консула у відповідь на дії Києва

Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто сповістив про це посла України.

Угорщина вирішила вислати українського консула у відповідь на аналогічний крок Києва.

Про це заявив глава МЗС Угорщини Петер Сійярто на прес-конференції, повідомляє Українська правда з посиланням на HVG.hu.

За його словами, він викликав посла України у Будапешті Любов Непоп і повідомив їй, що один з консулів, які працюють тут, має 72 години, щоб залишити Угорщину.

"Україна продовжує загострювати конфлікт", - заявив він.

ВідеоКонсула Угорщини у місті Берегове оголосили персоною нон ґрата в Україні

Консул Угорщини у місті Берегове - відсьогодні персона нон ґрата. Упродовж наступних 72 годин Ерно Кешкеня має поїхати з України. Відповідну ноту йому вручило Міністерство закордонних справ України. Це рішення спричинене дипломатичним скандалом між Україною та Угорщиною. 

Консула Угорщини у місті Берегове оголосили персоною нон ґрата в Україні

Нагадаємо, 4 жовтня МЗС України сповістило посла Угорщини в Україні Ерно Кешкеня, що консула Угорщини у місті Берегове оголошено персоною нон грата.

Раніше в українських ЗМІ з'явилася інформація про видачу паспортів Угорщини громадянам України на території консульства Угорщини в Береговому Закарпатської області, а також відповідне відео зі складенням присяги.

Після складення присяги, в якому громадяни називають Угорщину своєю батьківщиною і зобов'язуються служити їй, співробітники дипустанови закликають їх приховувати від державних структур України факт отримання угорського громадянства.

Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто заявив, що консул не зробив нічого поганого.

Залиште свій коментар

Вибір редакції