Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ухвалення закону про нацбезпеку дозволить Україні через 5 років стати членом НАТО - Вінник

В ухваленому законі враховано усі зауваження і пропозиції західних партнерів.

Ухвалений Верховною Радою закон про національну безпеку відкриває Україні шлях в НАТО і через п'ять років наша країна стане членом Альянсу.

Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1" заявив  народний депутат від "БПП", секретар комітету з питань національної безпеки та оборони Іван Вінник.

Депутат зазначив, що в ухваленому законі враховано усі зауваження і пропозиції західних партнерів, тому президент Петро Порошенко на майбутньому саміті НАТО 11-12 липня матиме усі підстави заявляти, що Україна реформувала сектор оборони і безпеки по стандартах Альянсу.

"Це створює дипломатично-правові позиції для України отримати план дій щодо вступу в НАТО. Що таке план дій? Це чіткий перелік пунктів, які треба виконати Україні, після чого в України з'являється переговорна позиція просити, вимагати, наполягати взяти Україну в НАТО", - сказав Іван Винник.

"У середньостроковій перспективі, до 5 років, я вважаю, що Україна набуде членства в НАТО", - додав депутат.

ВідеоУкраїна протягом п'яти років стане членом НАТО – Вінник

Нардеп від "БПП" Іван Вінник розповів, коли Україна стане членом НАТО. Про це він заявив під час ефіру ток-шоу "Право на владу". За оцінками політика, протягом п'яти років Україна може отримати статус члена НАТО. 

Україна протягом п'яти років стане членом НАТО – Вінник

Нагадаємо, 21 червня Верховна Рада проголосувала у другому читанні за президентський законопроект "Про національну безпеку України". Відповідне рішення підтримали 248 народних депутати, не голосували у повному складі фракція "Опозиційного блоку" та група "Відродження", з групи "Воля народу" проголосував один депутат, а з Радикальної партії Олега Ляшка - троє. 

Законопроектом було визначено фундаментальні національні інтереси України: інтеграція в європейський політичний, економічний, безпековий, правовий простір; набуття членства в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору; розвиток рівноправних взаємовигідних відносин з іншими державами. 

ВідеоКрок назустріч НАТО. Верховна Рада ухвалила Закон про національну безпеку та оборону

Ухвалений закон адаптує українське законодавство до стандартів НАТО. Поки що здебільшого на папері, адже для реальних змін потрібно ще поліпшити низку інших законів і почати їх втілювати на практиці.

Крок назустріч НАТО. Верховна Рада ухвалила Закон про національну безпеку та оборону

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції