Україна боротиметься за тебе до перемоги. Турчинов звернувся до Сенцова

Минулого року кримчанина засудили в Росії за фейковими звинуваченнями у тероризмі.

Секретар РНБО Олександр Турчинов зазначає, що необхідно посилити роботу контррозвідки, щоб виявляти колаборантів для обміну на в'язнів Кремля.

Про це він заявив у зв'язку із днем народження українського режисера Олега Сенцова, якого Росія утримує в якутській колонії.

"Третій рік він зустрічає його в застінках російського гестапо. З першого дня арешту він тримався мужньо та гідно. Його не змогли зламати ні тортури, ні обіцянки звільнення в обмін на співпрацю, саме тому російське ФСБ не робило з його процесу телевізійного шоу, саме тому його продовжують тримати за ґратами", - зазначив Турчинов.

"Не вистачає аргументів, щоб примусити РФ звільнити захоплених заручників? Необхідно їх знаходити, посиливши зусилля контррозвідки та військових, у виявленні російської агентури, військових злочинців та колаборантів, яких можна обміняти на наших патріотів", - додав секретар РНБО.

ВідеоПро що пише у своїх листах політв'язень Олег Сенцов

"Олеже, тримайся, ми з тобою! Ти був, є, і завжди будеш вільною Людиною! Російські ґрати не зможуть цього змінити. Україна боротиметься за тебе до перемоги!" - наголосив Турчинов.

Тим часом президент України Петро Порошенко заявив, що Україна прагне якнайшвидшого повернення Сенцова додому.

У свій день народження Олег Сенцов досі перебуває у російській в'язниці. Ми несемо спільну відповідальність за долю всіх українських громадян, які утримуються Росією заручниками - на Донбасі, у Криму і в РФ. Ми пам'ятаємо про тебе, Олеже, і прагнемо якнайскорішого повернення додому.

Posted by Петро Порошенко on Thursday, July 13, 2017

Нагадаємо, 25 серпня 2016 року Сенцова засудили загалом до 20 років ув'язнення у колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до здійснення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті.

Залиште свій коментар