Україна готова до "зеленого коридору" для виведення російських військ з Придністров'я

Озброєння, яке розміщене на військових складах в селі Кобасна, становлять значну небезпеку для жителів як Молдови, так і для України.

Придністров'я
president.gospmr.ru
Україна готова надати "зелений коридор" для евакуації російських військ і озброєння розміщеного в селі Кобасна в невизнаному Придністров'ї. До такого висновку прийшли міністри оборони України і Республіки Молдова Степан Полторак і Анатол Шалару, - пише Deschide.

За словами Шалару, озброєння, розміщені на військових складах в селі Кобасна, становлять значну небезпеку для жителів як Молдови, так і для України.

До кінця нинішнього року буде розроблено детальний план з вивезення даного озброєння і виведення російських військ ОГРВ з території країни.

"Молдавське військове відомство було офіційно проінформовано про те, що українська сторона готова підготувати спеціальний коридор для виведення російських військ і озброєння", - заявив він.

Сторони домовилися про зустріч військових експертів обох країн, для того що б обговорити ряд питань технічного характеру: виїзд відповідних конвоїв з Молдови та шляхи за якими вони увійдуть на територію України, а так само їх подальший маршрут по території України.

Сторони також хочуть, щоб дана місія проходила під егідою ОБСЄ і ООН.

Нагадаємо, що раніше Придністров'я розпочало підготовку приєднання до Росії. Лідер самопроголошеної республіки Євген Шевчук підписав указ, у ході якого правова система Придністров'я повинна бути приведена до федерального законодавства Російської Федерації.

ВідеоПід крилом Кремля: як зміняться стосунки Молдови й України в разі президентства Ігоря Додона

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: