Україна готує пакет різнопланових санкцій проти причетних до виборів в ОРДЛО й українських підприємств

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зокрема, під дію економічних обмежень потраплять спостерігачі за "виборами" та підприємств, які співпрацюють із оборонним комплексом РФ.

Україна готує санкції проти причетних до організації та проведення "виборів" у "ЛДНР" та українських підприємств, які співпрацюють з оборонним комплексом Росії.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час візиту до Київського бронетанкового заводу.

"Зараз готується новий пакет санкцій Радою безпеки і оборони, готують пропозиції Кабінет міністрів, Служба безпеки. Верховна Рада внесла свої пропозиції. І я переконаний, що це буде потужний пакет різнопланових санкцій, зокрема і проти тих, хто був керівником, натхненником і організатором проведення фейкових так званих “виборів” на окупованій території, і проти широкого спектру українських підприємств, які співпрацюють із оборонним комплексом та посилюють сферу безпеки і оборони Російської Федерації”, - наголосив він.

За словами Турчинова, у цьому списку можуть бути і представники окремих європейських країн, які “з провокаційних міркувань робили вигляд, що вони спостерігають за фейковими антизаконними "виборами" на окупованій території".

Також секретар РНБО зазначив, що Україна протидіє російській агресії як введенням санкцій, так і обмеженням будь-якої підтримки російської промисловості.

Нагадаємо, 11 листопада на окупованих територіях Донецької та Луганської областей відбулися організовані Росією незаконні вибори "глав" та "депутатів". Міжнародна спільнота та українська влада не визнають так звані вибори і закликають ігнорувати їх. Росії погрожують новими санкціями за організацію та проведення псевдовиборів. За результатами цих "виборів" прогнозовано перемогли ставленики Москви – Денис Пушилін та Леонід Пасічник. 

Служба безпеки України проінформувала, що заради створення видимості високої явки на "виборчих дільницях" організували пункти продажу дешевих продуктів харчування, а також виборцям роздавали безкоштовне поповнення рахунку місцевого мобільного оператора.

Про невизнання так званих виборів в ОРДЛО заявили у Польщі, закликавши країни Євросоюзу впровадити додаткові санкції і заборонити видачу віз та заморозити активи осіб, які відповідальні за їхню організацію. 19 листопада міністри закордонних справ країн-членів ЄС обговорять це питання

Залиште свій коментар

Вибір редакції