Україна і ЄС почали новий етап співпраці планом на 4 роки

Ключовою його ознакою буде реалізація асоційованого членства.

Представники Ради Європи та українські урядовці підбили підсумки співпраці в 2015-2017 роках. Також вони фактично дали старт черговому етапу на найближчі чотири роки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

План дій, певні в МЗС, має допомагати Україні реалізовувати угоду про асоціацію і фактично є допомогою європейців щодо реформ. "Пріорітетними темами сьогодні є допомога Ради Європи в зміцненні антикорупційних механізмів, в реформі судочинства, децентралізації. І також ми працюватимемо над окремим моментам – посиленням допомоги внутрішньо переміщеним особам", - наголосив Дмитро Кулеба.

ВідеоСтала відома дата набуття чинності угоди про асоціацію з ЄС

У Євросоюзі констатували гарну співпрацю та реальні досягнення, однак і наголосили на потребі не зупинятися на шляху позитивних змін. "Наш новий палан будуватиметься на наявних досягненнях і тому, що треба зробити. Без перебільшення – Україна та Європа вже багато зробили разом, та попереду ще чимало необхідних реформ", - заявила директор офісу генерального директорату програм Ради Європи Верена Тейлор.

Як уже повідомлялося, угода про асоціацію з Євросоюзом набуде чинності 1 вересня. Її вже ратифікували всі члени союзу, заявив голова українського представництва євроспільноти Х'юґ Мінгареллі. Він упевнений, що від реалізації положень договору виграють і Україна, і ЄС.

Залиште свій коментар