Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна має створити Антикорупційний суд згідно з вимогами МВФ - Держдеп США

У Вашингтоні нагадали, що МВФ надає суттєву фінансову підтримку українському уряду.

Сполучені Штати закликали уряд України створити незалежний Антикорупційний суд згідно з вимогами Міжнародного валютного фонду.

Про це йдеться у заяві речниці Державного департаменту США Гізер Нойєрт.

Вона нагадала, що МВФ наполягає на ключовій ролі ради міжнародних експертів при виборів суддів Антикорупційного суду. Вашингтон погоджується із цією позицію, зазначила представниця Держдепу.

"Законопроект щодо суду має задовольняти МВФ, який надає суттєву фінансову підтримку українському уряду. Тому ми закликаємо український уряд обговорити відповідні законодавчі пропозиції безпосередньо з МВФ та прийняти законопроект, який відповідає вимогам МВФ. Антикорупційний суд має зробити важливу роботу для народу України", - йдеться у заяві.

Нагадаємо, МВФ вже рік не надає Україні черговий транш кредиту, бо Київ сповільнив реформи та вчасно не виконує взяті зобов'язання. Одні з ключових вимог для виділення чергового траншу кредиту від МВФ – створення Антикорупційного суду та встановлення ринкової вартості газу для населення.

ВідеоДо створення Вищого антикорупційного суду мають претензії міжнародні спільноти

Цього тижня у парламенті мають прийняти - або ж не прийняти! - без перебільшення епохальне рішення: про створення Вищого антикорупційного суду. До президентського законопроекту про суд мають величезні претензії не тільки політичні опоненти Петра Порошенка, але й міжнародна спільноти.

До створення Вищого антикорупційного суду мають претензії міжнародні спільноти

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції