Україна може припинити свою участь у ПАРЄ, якщо там буде Росія

Клімкін буде радити депутатам робити радикальні кроки.

Україна бойкотуватиме свою участь у Парламентській асамблеї Ради Європи, якщо будуть визнані повноваження російської делегації у цій організації, незважаючи на вибори до Держдуми на території окупованого Криму.

Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін в ефірі ICTV, передає Укрінформ.

"Наша позиція є дуже простою: якщо повноваження російської делегації, наприклад в ПАРЄ, будуть визнані, позитивно визнані, ми будемо розглядати різні варіанти - аж до того, щоб не брати участь в роботі ПАРЄ. Звичайно, я не можу це сказати народним депутатам України, - це їх, так би мовити, суверенне рішення, - але я буду радити робити дуже радикальні кроки", - сказав міністр.

Нагадаємо, в інтерв'ю ТСН Клімкін заявив, що російські вибори в окупованому Криму ставлять під сумнів легітимність майбутньої Держдуми. 

"Через те, що Росія організовує вибори в Криму, навіть результати виборів, з юридичної точки зору, буде спотворено. А це відкриває в Росії поле для дискусії щодо легітимності її Держдуми", - зазначив міністр.

18 вересня відбудуться вибори до російської Держдуми. Кілька днів тому Україна закликала світ ігнорувати вибори до Держдуми в окупованому Криму – Рада ухвалила постанову про звернення до парламентів іноземних держав, парламентських асамблей та міжнародних організацій.

10 вересня президент України Петро Порошенко доручив поінформувати владу РФ про те, що проведення російських виборів на території України неможливе. 

 

ВідеоРосійські наміри провести вибори до Держдуми в окупованому Криму засуджує Євросоюз

Залиште свій коментар

Наступна публікація