Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна може розраховувати на підтримку шведських уряду та опозиції - Порошенко

Таку ситуацію глава української держави назвав унікальною.

Президент Петро Порошенко під час офіційного візиту до королівства Швеція провів переговори зі спікером Парламенту Швеції Урбаном Аліном та лідером Поміркованої партії Швеції Анною Шинберг Батра.

Про це йдеться на сайті глави держави.

Глава держави подякував спікеру та шведським парламентарям за таку потужну підтримку України, що є свідченням справжнього партнерства. Співрозмовники обговорили безпекову ситуацію на Донбасі, імплементацію Мінських домовленостей та де-окупацію Криму.

Президент подякував за послідовну позицію Швеції щодо невизнання незаконної анексії Криму та підтримки санкційного режиму проти Росії.

Спікер Риксдагу (парламенту - ред) наголосив на важливості продовження санкцій проти Росії до повного відновлення суверенітету та територіальної цілісності України.

Президент також подякував делегаціям Риксдагу в Парламентських асамблеях ОБСЄ та Ради Європи за активну підтримку України. "Ми дуже вдячні всім партіям Риксдагу, які нас підтримують. Це унікально, коли і уряд, і опозиція говорять в унісон в питаннях, що стосуються підтримки України", - відзначив Петро Порошенко.

Своєю чергою лідер Поміркованої партії відзначила очевидні успіхи просування України на шляху реформ та запевнила, що її політична сила й надалі підтримуватиме законодавчі ініціативи для забезпечення надання Україні всебічної допомоги та підтримки.

Співрозмовники також скоординували позиції щодо недопущення реалізації політично вмотивованих енергетичних проектів, зокрема проекту Північний потік-2.

Нагадаємо, що раніше президент України Петро Порошенко розпочав свій перший офіційний візит до Словенії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції