Україна може стати військовим союзником США вже у найближчі дні

Цей статус дасть можливість Україні отримати військову техніку та озброєння на час війни.

Сполучені штати можуть надати Україні статус привілейованого партнера - не члена НАТО уже найближчими днями, йдеться в сюжеті ТСН.Ніч.

Про це колишній керівник зовнішньої розвідки СБУ Микола Маломуж повідомив на круглому столі "Схід+Захід", організованому агентством УНІАН і ТСН.

"Якраз в період, коли ми проводимо всі операції, думаю, що ця допомога вже буде поступати, включно з військовою технікою. Вона трошки пізніше піде", - заявив Маломуж.

Він, посилаючись на власні джерела в Вашингтоні, зазначив, що і сенат, і конгрес підтримують це рішення, і його можуть ухвалити вже у найближчі дні.

Цей статус дасть можливість Україні отримати від США розширене фінансування на закупівлю та оренду військової техніки та оборонних комплексів, право на поставки військової техніки та озброєння на час війни.

Також Україна отримає право на участь у деяких контрактах із закупівлі системи оборони США. За словами генерала, статус привілейованого партнера США - не члена НАТО мають наразі 15 країн світу, серед них Афганістан, Аргентина, Південна Корея, Таїланд, Австралія, Австрія та Японія.

Як повідомлялося раніше, НАТО облаштує бази швидкого реагування у чотирьох європейських країнах. Альянс укріплює свої позиції на Східному рубежі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: