Україна наблизилася до ухвалення США рішення про надання летальної зброї – віце-прем'єр

Щоправда, ніяких точних дат вона не назвала.

Віце-прем'єр-міністр України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе зауважила, що Україна наблизилася до прийняття рішення США про надання летальної оборонної зброї.

Про це вона сказала в інтерв'ю "Голосу Америки", пише "Інтерфакс-Україна".

"Я б точно не називала ніяких дат щодо того, коли буде остаточно прийнято рішення про надання Україні летального оборонного озброєння від США", - зазначила Климпуш-Цинцадзе.

"Разом з тим з того, як ми ведемо переговори, як розвивається діалог, я б говорила, що ми підійшли дуже близько до прийняття такого рішення Сполученими Штатами, яке для нас, перш за все, означатиме можливість краще захистити життя наших захисників на сході і, крім того, підняти ціну атак Російської Федерації проти України", - зазначила вона.

ВідеоГлава Пентагону обговорив з Петром Порошенком можливість надання Україні летальної зброї

Віце-прем'єр наголосила, що рішення про надання Україні летального озброєння буде в кінцевому підсумку політичним рішенням влади США, і зараз "очевидно внутрішньо зважуються всі "за" і "проти" такого рішення, а також "йде аналіз, наскільки Україна готова до якісного поводження з високотехнологічною зброєю і до контролю" навіть з чисто технічної точки зору.

Нагадаємо, раніше до Києва прибув міністр оборони США Джеймс Меттіс, він мав обговорити з українською владою, зокрема, надання летальної зброї. У Держдепі наголошують, що рішення ще не ухвалене.

Залиште свій коментар