Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна надасть російським військовим коридор для виходу із Придністров’я

Водночас у Росії поки не поспішають забирати своїх військових із території невизнаної республіки.

Україна висловила готовність надати коридор для виведення російських військ із Придністров’я.

Про це заявив спеціальний представник України з придністровського врегулювання Віктор Крижанівський, пише "Інтерфакс-Україна".

"Наша позиція незмінна - територію ми надамо, ми забезпечимо безперешкодне та безпечне виведення російських військ і боєприпасів із території Придністров'я, щойно Росія почне це робити. Або принаймні висловить готовність", - наголосив він.

За словами Крижанівського, Росія поки що не збирається виводити свої війська, "вони чіплятимуться за все і шукатимуть нові елементи".

"Буквально вчора російський віце-прем'єр Рогозін написав, що вони цього не робитимуть, тому що це може дестабілізувати ситуацію. У Думі політики говорять, що ситуація в Україні нестабільна, як можна вивозити боєприпаси через таку територію. Ці всі розповіді для нервовохворих", - зазначив він.

Своєю чергою посол Молдови в Україні Руслан Болбочан підтвердив, що офіційний Кишинів наполягає на виведенні російських військ відповідно до раніше взятих Росією міжнародних зобов'язань.

"У нас викликає заклопотаність проведення військових навчань на території Придністров'я, ми про це говоримо на різних міжнародних майданчиках. За деякими даними, минулого року було близько 300 таких навчань. Це нас насторожує", - сказав дипломат.

Нагадаємо, прем'єр-міністр країни Павло Філіп під час Київського безпекового форуму заявив, що Молдова вимагає вивести російські війська з Придністров'я і готова домовитися, щоб озброєння та амуніцію відправили через коридор на території України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції