Україна не піде назустріч, поки Росія не виконає свої зобов'язання - Порошенко

Глава держави наголосив, що Росія нічого не робить і на додачу намагається перекласти відповідальність, провину на когось іншого.

Україна не зробить жодного кроку вперед, поки Росія не виконає свої зобов'язання для забезпечення миру на Донбасі.

Про це глава держави заявив під час форуму Ялтинської європейської стратегії (YES), передає УНІАН.

"Російська сторона намагається довести, що Україна нібито не виконує політичну частину Мінських домовленостей, але це неправда. На противагу заявам Кремля, Україна виконує свої зобов'язання цілком конкретно", - зазначив президент.

За його словами, було ухвалено закон про особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, закон про амністію, ухвалено законодавчий акт, який перераховує місцевості, що підпадають під визначення "окремі райони Луганської та Донецької областей".

"Та ми працюємо з нашими міжнародними партнерами у "нормандському форматі", ОБСЄ, обговорюємо модальність місцевих виборів на Донбасі, які мають відбутися після втілення безпекових і політичних чинників", - додав Порошенко.

Глава держави також зазначив, що українська сторона демонструє добру волю, відповідальність і робить чіткі кроки до мирного врегулювання ситуації.

"Росія нічого не робить, нуль, і на додачу вона намагається перекласти відповідальність, провину на когось іншого, а тому ми не будемо залазити у пастку пріоритетності політичних аспектів Мінських домовленостей", - сказав Порошенко.

"Жодного кроку вперед до того, як російська сторона не пройде власну відстань на шляху безпекових заходів", - додав президент.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко висунув до Росії вимоги щодо врегулювання ситуації на сході Україні. Передусім президент вимагає від Росії повного припинення вогню на Донбасі.

Залиште свій коментар

Наступна публікація