Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна не постачала зброю та військові технології до КНДР – Турчинов

Подібні закиди сьогодні були опубліковані у виданні The New York Times.

Підприємства українського оборонного та авіакосмічного комплексу не постачали зброю та військові технології до Північної Кореї. Про це заявив секретар РНБО України Олександр Турчинов, коментуючи інформацію, опубліковану у виданні The New York Times.

За словами секретаря РНБО, подана у статті інформація щодо передачі "Південмашем" ракетних технологій до Північної Кореї неправдива.

 

"Ця інформація не має під собою жодних підстав, є провокативною за змістом, та, скоріш за все, спровокована російськими спецслужбами для прикриття власних злочинів", - сказав Турчинов.

Україна не порушує взятих на себе міжнародних зобов'язань та підтримує всі санкції проти КНДР.

"Україна не постачала ракетні двигуни та будь-які ракетні технології до Північної Кореї. Вважаємо, що ця антиукраїнська кампанія спровокована російськими спецслужбами для прикриття своєї участі в північнокорейських ядерних та ракетних програмах", - резюмував Секретар РНБО України.

The New York Times у своїй статті, із посиланням на експертний аналіз і оцінки з боку американських спецслужб заявляє, що "успіх Північної Кореї в тестуванні міжконтинентальної балістичної ракети, яка, ймовірно, може досягти США, став можливим завдяки придбанню потужних ракетних двигунів на чорному ринку, швидше за все, з українського заводу".

ВідеоКНДР обіцяє план удару по острову Гуам до середини серпня

Залиште свій коментар

Вибір редакції