Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна - не єдиний театр військових дій Росії в Європі - Коен

Протистояння може бути не тільки на території будь-яких країн, але і в кіберпросторі.

Росія розглядає Україну як один з театрів військових дій, але не єдиний.

Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі 1+1 заявив старший співробітник Атлантичної ради Аріель Коен.

"Україна - це театр у Європі. В Європі є й інші театри військових дій. Наприклад, балтійський, який зараз тимчасово затих, але ми ж бачимо, що в Латвії вже йде розгойдування, проходять демонстрації російськомовного населення проти реформи освіти. Післязавтра може виникнути криза польотів літаків над Північним морем. Може виникнути криза на Кавказі", - вважає експерт.

За словами Коена, крім того, є й інші області протистояння.

"Це кіберпростір, інформаційна війна, і далі можуть бути конвенціональні і - Боже збав - неконвенціональні ядерні і хімічні і так далі", - сказав він.

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко заявляв, що війна на Донбасі закінчиться перемогою України. "Коли буде мир, коли закінчиться війна - це питання набагато більш складне, але я можу дати відповідь і на це питання. Війна закінчиться нашою перемогою", - наголосив він. За словами Порошенка, він не має з цього приводу жодного сумніву. 

 

ВідеоРосія розглядає Україну лише як один з театрів бойових дій – Коен

Російська агресія може розповсюдитись не лише на Україну та Сирії, не виключені конфлікти та провокації у країнах Прибалтики, Грузії, говорить старший співробітник Атлантичної ради Аріель Коен. Крім того експерт бачить ймовірності загострення і у кібервійні.

Росія розглядає Україну лише як один з театрів бойових дій – Коен

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції