Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна отримала представництво в одному з ключових органів ООН

Членство України підтримали 176 держав.

Генеральна Асамблея ООН під час голосування обрала Україну до складу Економічної і Соціальної Ради ООН (ЕКОСОР) на 2019-2021 роки.

Про це повідомляє Укрінформ.

Так, членство України підтримали 176 держав. За словами постпреда України при ООН Володимира Єльченка, членство в ЕКОСОР сприятиме реалізації найкращих світових практик у сфері соціально-економічних реформ. Окрім цього, планується активніше використовувати потенціал ООН для розв'язання актуальних гуманітарних проблем в Україні.

Уточнюється, що протягом 2019 року ЕКОСОР зосереджуватиметься на розбудові рівноправного та інклюзивного суспільства, зокрема забезпеченні гендерної рівності, посиленні соціального захисту людей з особливими потребами, поліпшенні гуманітарної ситуації в зонах конфліктів, підтримці малого та середнього підприємництва та боротьбі зі зміною клімату.

Варто зазначити, що ЕКОСОР – один із шести ключових органів ООН, який відповідає за координацію діяльності ООН та її спеціалізованих установ в економічній та соціальній сферах. Зокрема він уповноважений скликати спеціальні засідання через надзвичайні ситуації гуманітарного характеру. До складу Ради входять 54 держави-члени ООН.

Востаннє Україна обиралася до складу ЕКОСОР на період 2010-2012 років.

Раніше в ООН обрали нових непостійних членів Радбезу. Відповідне голосування відбулося на Генасамблеї ООН 8 червня. Для того щоб стати обраним непостійним членом Радбезу країна повинна отримати дві третини голосів Генеральної асамблеї. До складу Радбезу ООН входять 15 країн, з них 5 постійних членів – Китай, США, Росія, Франція, Велика Британія. Інші 10 членів обираються на Генасамблеї, п’ятеро з них змінюються щороку.

ВідеоНа Раді безпеки ООН уперше за останній рік обговорювали українське питання

Миротворча місія на Донбасі, українські політв’язні в Росії та кремлівська відповідальність за збитий малайзійський Боїнг - міжнародна спільнота вимагає від Росії визнати свою провину за трагедію в небі над Донбасом та забрати геть своїх солдатів з українських територій. Москва не визнає навіть очевидних і доведених фактів. 

На Раді безпеки ООН уперше за останній рік обговорювали українське питання

Залиште свій коментар

Вибір редакції