Україна отримає новий військово-адміністративний поділ – Порошенко

Президент запевнив, що зміни покликані підвищити обороноздатність держави.

Україна потребує нового військово-адміністративного поділу. Про це на засіданні Ради національної безпеки та оборони заявив президент Петро Порошенко, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Глава держави нагадав, що досі районування було побудовано так, що більшість військових формувань перебували на західному кордоні. Тоді як протилежний навіть не був демаркований.

"Ми не мали, фактично, вибудованої лінії оборони на східному кордоні, за що країна заплатила величезну ціну", - наголосив Порошенко.

За його словами, зміни в цьому питанні підвищать мобілізацію та оптимізують систему територіальної оборони країни.

Також Порошенко на засіданні РНБО заявив, що РФ залишиться головною воєнною загрозою для України навіть після завершення активної фази війни на Донбасі. "У тривалій історичній перспективі головною військовою загрозою для України є і буде Росія", - заявив президент.

Раніше секретар РНБО Олександр турчинов попередив, що Росія може використати проти України ядерні ракети. Він нагадав, що Україна відмовилася від таких ракет у рамках Будапештського меморандуму, умови якого Росія неодноразово порушила.

Порошенко назвав Росію головною військовою загрозою у тривалій історичній перспективі

Росія - головна військова загроза для України у тривалій історичній перспективі - про це сьогодні заявив президент Петро Порошенко під час відкриття засідання Ради національної безпеки та оборони. На засіданні Президент також наголосив на необхідності затвердження нового військово-адміністративного поділу, який підвищить мобілізацію та оптимізує систему територіальної оборони держави.  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: