Україна озвучила в ООН питання захисту об'єктів інфраструктури від терактів

Українська делегація планує в 2017 році внести на розгляд держав-членів Радбезу ООН проект рішення щодо вдосконалення захисту об'єктів критичної інфраструктури від терактів.

Українська делегація ініціювала в Раді Безпеки ООН засідання з питань захисту критично важливої інфраструктури від терористичних атак з метою об'єднання міжнародних зусиль для протистояння такого роду загрозам.

Про це пише Укрінформ.

"Активізація терористичної діяльності таких організацій, як Аль-Каїда, ІДІЛ, Боко Харам, Аш-Шабаб, Аль-Нусра та інших, вимагає від міжнародної спільноти консолідації зусиль з метою розробки сучасних методів захисту об'єктів критичної інфраструктури. Насамперед, це стосується сфер телекомунікації, промисловості, транспорту, нафто- та газовидобування", - заявив постійний представник України при ООН Володимир Єльченко.

Українська сторона запропонувала комплексний підхід, який зможе полегшити виконання подібних завдань. Йдеться посилення співпраці країн на міжвідомчому рівні, обмін даними про існуючі загрози та вразливість об'єктів інфраструктури. Крім того, сюди входять оцінка ризиків та кризовий менеджмент, а також вдосконалення методів запобігання та протидії атакам (фізичним і електронним) на такі об'єкти. Важливим фактором також є державно-приватне партнерство в галузі безпеки.

Українська делегація планує в 2017 році внести на розгляд держав-членів Радбезу ООН проект рішення щодо вдосконалення захисту об'єктів критичної інфраструктури від терактів, зауважили в постійному представництві України.

Нагадаємо, що раніше третій комітет Генеральної асамблеї ООН схвалив українську резолюцію щодо прав людини в окупованому Криму.

За резолюцію проголосували 73 країни, 76 утрималися, 23 були проти, серед останніх – Росія і Білорусь.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: