Україна передала Угорщині угоду про запобігання множинному громадянству

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Києві відбулися українсько-угорські консультації.

Міністерство закордонних справ України передало угорській стороні проект угоди про запобігання випадкам безгромадянства та множинного громадянства.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби МЗС України.

Зазначається, що на виконання домовленостей міністрів закордонних справ Павла Клімкіна та Петера Сійярто, досягнутих 15 жовтня в Люксембурзі, 28 листопада у Києві відбулися комплексні українсько-угорські консультації з консульсько-правових питань.

Одним із ключових питань порядку денного консультацій було вироблення механізмів взаємодії України та Угорщини для уникнення випадків безгромадянства та множинного громадянства.

Як наголосив на початку зустрічі державний секретар МЗС України Андрій Заяць, сторони мають перевести це питання з політичної у правову площину. "За результатами обговорення, на розгляд угорської сторони передано проект угоди, спрямованої на налагодження взаємодії сторін для запобігання випадкам безгромадянства та множинного громадянства", - підкреслили в МЗС. 

Під час консультацій сторони також обговорили питання взаємодії для захисту прав та інтересів громадян, відзначено належне функціонування безвізу між Україною та ЄС, малого прикордонного руху між Україною та Угорщиною, а також досягнуто практичних домовленостей у консульсько-правовій сфері.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто в одному з останніх інтерв'ю заявив, що видача угорських паспортів громадянам України не суперечить українським законам. 

ВідеоКонсула Угорщини у місті Берегове оголосили персоною нон ґрата в Україні

Консул Угорщини у місті Берегове - відсьогодні персона нон ґрата. Упродовж наступних 72 годин Ерно Кешкеня має поїхати з України. Відповідну ноту йому вручило Міністерство закордонних справ України. Це рішення спричинене дипломатичним скандалом між Україною та Угорщиною. 

Консула Угорщини у місті Берегове оголосили персоною нон ґрата в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції