Україна підписала дорожню карту з оборонно-технічної співпраці із НАТО

Підписання документу сприятиме переходу України на технічні стандарти Альянсу.

Україна та НАТО підписали Дорожню карту з оборонно-технічного співробітництва.

Про це повідомили у прес-службі РНБО України.

"У рамках візиту Президента України до штаб-квартири Альянсу було підписано Дорожню карту Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва. Документ підписали перший заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Гладковський та заступник Генерального секретаря НАТО з оборонних інвестицій П.Оруа", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, документ визначає основні заходи співробітництва в інтересах розвитку спроможностей України у сфері озброєння та військової техніки, досягнення взаємосумісності із силами НАТО у цій галузі, а також надання допомоги Україні щодо переходу на технічні стандарти Альянсу.

"Підписання Дорожньої карти є логічним продовженням багаторічної кооперації у цій сфері та спрямовано на розвиток практичних аспектів реалізації пріоритетів, визначених у Спільній заяві щодо посилення оборонно-технічного співробітництва України з НАТО, яка була підписана 22 вересня 2015 року у рамках візиту Генерального секретаря НАТО в Україну", - додали у РНБО.

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО про військово-технічне співробітництво з деякими країнами. Текст рішення РНБО є таємним.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: