Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна посіла перше місце в рейтингу бійок у парламенті - Парубій

За його словами, в Україні "слабо розвинута політична культура".

На міжнародному сайті, який показує бійки в парламенті, Україна посіла перше місце.

Про це сказав голова Верховної Ради України Андрій Парубій під час робочої зустрічі "Діалоги з питань парламентської етики" за участю голови місії Європарламенту з оцінки потреб ВРУ Пета Кокса, передає УНІАН.

За словами Парубія, "скандали для українського парламенту не є дивиною".Також він зауважив, що конфлікти у сесійній залі мають різний характер. Спікер повідомив, що до Майдану багато протистоянь у парламенті були пов'язані із боротьбою за існування української держави, зокрема, коли ухвалювалися Харківські угоди, коли намагалися знищити українську мову.

"Йшлося про фундаментальні речі, які виходили далеко за межі парламентаризму і стосувалися самого факту існування української держави", - сказав Парубій.

На думку голови Ради, "сьогодні ситуація інша - в українському парламенті понад 300 депутатів публічно говорять про свою європейську спрямованість".

"І мені видається, що це дає нам вагомі підстави говорити про зовсім іншу систему культури в українському парламенті", - зазначив він.

Парубій додав, що на поточному тижні парламент дав згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата України Олександра Онищенка і цим продемонстрував, що має потенціал для дачі відповідей на подібні виклики.

За його словами, в Україні слабо розвинута політична культура.

"Треба працювати над розробкою етичних стандартів як важливого інструменту підвищення громадянської довіри та підтримки", - наголосив він.

"Не секрет, що сьогодні ВР має низький рівень довіри серед українських громадян і маємо працювати над покращенням довіри до парламенту над зміною політичної культури", - додав Парубій.

Фотогалерея Непристойні жести Пашинського й "сидячий протест" Ляшка. Як сьогодні працюють депутати в Раді (19 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції