Україна повідомила Радбез ООН про загострення ситуації в зоні АТО

Провокації нівелюють всі зусилля України та міжнародної спільноти для створення миру на Сході.

Україна офіційно поінформувала голову в Раді Безпеки ООН про спроби РФ і бойовиків загострити ситуацію на Донбасі.

"Зокрема, було відзначено, що, незважаючи на досягнення в рамках останньої зустрічі Тристоронньої контактної групи домовленості про запровадження режиму повної тиші, кількість збройних провокацій проти сил АТО уздовж лінії розмежування продовжує зростати", - йдеться в повідомленні постійного представництва України в ООН.

Дипломати наголошують, що провокації нівелюють всі зусилля України та міжнародної спільноти, спрямовані на відновлення миру і стабільності, і фактично унеможливлюють реалізацію політичної частини мирного врегулювання.

Україна сподівається на допомогу ООН у справі виконання Мінських угод щодо вирішення збройного конфлікту на Донбасі.

Нагадаємо, Україна на два роки стала непостійним членом Ради безпеки ООН, а на початку 2017-го головуватиме на її засіданнях.

Росія може накладати вето на українські ініціативи в Раді безпеки ООН

Україна стала членом Радбезу ООН. Одні називають це великою перемогою, інші ставляться до цієї новини стримано. 177 країн довірили Україні брати участь у прийнятті рішень щодо питань світової безпеки. З 1 січня і впродовж двох років, Україна може скликати засідання Ради Безпеки і пропонувати свої варіанти резолюцій. Раніше засідання Радбезу щодо українського питання скликали тільки партнери України - США, Велика Британія, Франція і Литва. Але на "плюс" завжди знайдеться свій "мінус" — на ініціативи Києва у Радбезі у будь який момент може накласти вето Москва.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: