Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна повинна виконувати Мінські угоди, навіть якщо Росія їх не виконує — Байден

Україна повинна виконувати Мінські угоди, навіть якщо Росія їх не виконує — Байден

Віце-президент США пообіцяв, що Росія заплатить ще більшу ціну за свою політику.

Віце-президент США Джозеф Байден заявив, що Україна повинна виконувати Мінські угоди, навіть якщо Росія цього не робить.

"Потрібно виконувати зобов'язання України в рамках Мінських угод. Росіяни не виконують свої зобов'язання і домовленості, але прем'єр-міністр (Яценюк) знає, що ви зі свого боку не можете не виконувати ці зобов'язання, інакше в Європі скажуть "вони однакові", - сказав Байден на спільній прес-конференції з прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком, передає Інтерфакс-Україна.

При цьому американський віце-президент запевнив, що Росія заплатить ще більшу ціну у разі невиконання своїх зобов'язань в рамках Мінських угод.

"Якщо вони не виконають свої зобов'язання, вони повинні заплатити ще більшу ціну. Росія заплатить ще більшу ціну за свої незаконні міжнародні дії", - заявив Байден.

За його словами, США намагаються об'єднати міжнародну підтримку України і продовжують проводити міжнародні переговори з цього приводу.

Нагадаємо, віце-президент США Джо Байден перебуває в Києві з робочим візитом. Він вже провівзустріч з президентом України Петром Порошенком, а також із українськими парламентаріями, представниками Адміністрації президента і членами громадянського суспільства. Після того він зустрівся з прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком.

Відео Джо Байден зустрівся з прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком

Залиште свій коментар

Вибір редакції