Україна повинна виплатити Януковичу 6,3 млн грн - суд ЄС

Суд ЄС вже приймав аналогічне рішення, однак українська сторона його оскаржила у Європейському суді справедливості.

Європейський суд справедливості України відхилив апеляційну скаргу на рішення про відшкодування нею юридичних витрат колишньому президенту України Віктору Януковичу та його синам.

Про це заявили в юридичній компанії Joseph Hage Aaronson.

Суд відбувся 5 жовтня.

Нагадаємо, що в березні 2015 року суд ЄС вже приймав аналогічне рішення, однак українська сторона його оскаржила у Європейському суді справедливості. Суд ЄС зобов'язав Україну компенсувати родині Януковича 6,3 млн грн витрат у справі про скасування майнових санкцій.

Додамо, що зараз Конституційний суд України починав розгляд справи щодо конституційності позбавлення Віктора Януковича звання президента.

Раніше в ГПУ заявили, що діяльність екс-президента Віктора Януковича на посту була підпорядкована інтересам Російської Федерації в питаннях, які стосуються національної безпеки.

Яценюк розповів, коли Янукович наважився на розгін Майдану

Підготовка до розгону Майдану у лютому 2014 почалася відразу після зустрічі Віктора Януковича із Путіним. Про це сьогодні під час допиту у Генеральній прокуратурі заявив колишній прем'єр Арсеній Яценюк. Він останній допитаний із трійки лідерів штабу національного спротиву.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: