Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна прагне бачити Туреччину у групі "друзів Криму" - президент

Цю ідею глава держави озвучив із трибуни ООН у Нью-Йорку. 

Україна розраховує на залучення Туреччини до міжнародної групи друзів деокупації Криму.

Про це заявив президент України Петро Порошенко після завершення засідання Стратегічної ради високого рівня між Україною та Туреччиною, - пише Укрінформ. 

"Ми також розраховуємо на залучення Туреччини до міжнародної групи друзів деокупації Криму, ідею про формування якої я озвучив з трибуни ООН у Нью-Йорку", - сказав Порошенко.

Він повідомив, що під час переговорів разом з президентом Ердоганом  вони зазначили "неприпустимість ситуації з порушенням прав людини у Криму, яка постійно погіршується через репресивні дії РФ".

ВідеоПорошенко попросив Ердогана підтримати ініціативу миротворчої місії на Донбасі

"Обшуки та арешти, утиски і переслідування, залякування та витіснення усіх, хто не згоден з окупацією чи політикою загарбників стали, на жаль, буденністю в окупованому Криму", - наголосив глава держави. 

Як повідомлялося раніше, 9 жовтня президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган прибув до Адміністрації президента України на переговори з  Петром Порошенком.  У рамках візиту Ердогана відбулося також шосте засідання Стратегічної ради високого рівня  між Україною та Туреччиною під співголовуванням лідерів держав. 

ВідеоРеджеп Ердоган з офіційним візитом прилетів в Україну

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції