Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна продовжуватиме реформи, незважаючи на результати референдуму у Нідерландах - Яресько

Міністр фінансів не змогла спрогнозувати, чим завершиться голосування 6 квітня.

Україна збирається виконувати європейську програму реформ за будь-якого результату референдуму з приводу асоціації "Україна – ЄС" у Нідерландах.

Про це заявила міністр фінансів України Наталія Яресько на українсько-нідерландському форумі, пише "Європейська правда".

"Україна буде продовжувати реформи за будь-якого результату", - запевнила вона.

За словами Яресько, референдум у Нідерландах – це вагомий крок і важливий символ підтримки реформ з боку України.

Водночас вона відмовилася прогнозувати юридичні наслідки можливого голосування проти асоціації України з Євросоюзом на референдумі, який відбудеться 6 квітня.

"Рішення нідерландського народу – це лише їхнє рішення. І що робити (у випадку негативного результату референдуму) – це питання Нідерландів та ЄС. Я не робила і не можу робити жодних заяв щодо цього", - наголосила міністр фінансів, додавши, що Угода про асоціацію є "дорожньою картою реформ" для України.

Нагадаємо, з 6 квітня у Нідерландах пройде референдум, на якому голландці повинні визначитися, чи має їхній парламент ратифікувати Угоду про асоціацію України та Євросоюзу. В уряді країни запевняють у зацікавленості ратифікувати угоду й закликають громадян голосувати "за". Проте водночас у Нідерландах активно діють російські пропагандистські сили, які намагаються заблокувати ратифікацію.

Раніше у Рунеті також з'явився "лист" Яресько до Нуланд. Проте міністр фінансів спростувала чутки про те, що вона просила США допомогти перенести референдум у Нідерландах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції