Україна продовжує надавати гумдопомогу постраждалим від бойовиків територіям - Порошенко

Україна продовжує надавати гумдопомогу постраждалим від бойовиків територіям - Порошенко

Терористи продовжують утримувати в полоні людей. Президент

Президент Петро Порошенко на зустрічі з президентом Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) Петером Маурером обговорив гуманітарну ситуацію на Донбасі.

Глава держави наголосив на тому, що, попри Мінські домовленості, ситуація на Донбасі залишається дуже напруженою, від чого особливо потерпає мирне населення регіону.

Співрозмовники обговорили проблеми доставки гуманітарних вантажів, медикаментів та продуктів на окуповані території. "Ми продовжуємо надавати гуманітарну допомогу постраждалим від дій терористів районам Донбасу і наполягаємо на тому, щоб інші учасники домовленостей дотримувалися своїх зобов'язань", – наголосив Петро Порошенко.

Президент звернув увагу президента МКЧХ на проблеми заручників, яких продовжують утримувати терористи в жахливих умовах в Донецьку та Луганську, і наголосив на тому, що дуже важливим пунктом Мінських домовленостей був саме пункт "про невідкладне, без будь-яких додаткових умов, звільнення усіх полонених".

Президент МКЧХ Петер Маурер поінформував президента про діючі програми організації, які впроваджуються в Україні, та про плани збільшення річного бюджету для України, який зараз складає 48 млн швейцарських франків, на 20-25 млн франків.

Нагадаємо, що Джемілєв вимагає від Порошенка повністю блокувати анексований Крим

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів